Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

W najbliższą środę, 9 grudnia br. w Sali Rajców głogowskiego Ratusza odbędzie się konferencja pt. „Edukacja recyklingowa jako element nowoczesnej gospodarki odpadami”.

Seminarium podzielone zostanie na dwa bloki. Pierwszy z nich pt. „Selektywna zbiórka odpadów na ternie Głogowa” poprowadzi Jacek Wodzisławski – Prezes Zarządu Fundacji RECAL. W tej części poruszone zostaną sprawy dotyczące aktów prawna miejscowego w zakresie postępowania odpadami, edukacji recyklingowej w Głogowie oraz możliwości odbioru zebranych przez szkoły surowców.

W drugim bloku natomiast, zatytułowanym „Innowacyjne formy edukacji recyklingowej” i prowadzonym przez Dagmarę Twardy – kierownika Działu Gospodarki Odpadami Komunalnymi w głogowskim Urzędzie Miasta, omówione zostaną kwestie recyklingu na sportowo, edukacji recyklingowej na terenie Związku Komunalnego „Czyste Miasto, Czysta Gmina” na przykładzie w Cekowa k. Kalisza, prowadzonej kampanii pt. „Wrocławskie dzieci uczą się segregować odpadami” oraz o regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych i zagospodarowania odpadami.

Początek konferencji planowany jest na godz. 10.30 a zakończenie przewidziane jest o godz. 13.15. W załączniku cały program konferencji.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca