Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Już po raz trzeci w Miejskim Ośrodku Kultury zorganizowano charytatywny koncert kolęd, który odbył się w środę 19 grudnia. W tym roku kolędy zaśpiewali nauczyciele i dyrektorzy głogowskich szkół oraz przedszkoli. Przy okazji zbierano pieniądze na zakup nowego wózka inwalidzkiego dla Zuzi Oziębały, zmagającej się z przepukliną oponowo-rdzeniową.

Głogowskie Centrum Edukacji Zawodowej w Głogowie reprezentowali śpiewając kolędy na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury: dyrektor placówki Adam Bogusz oraz nauczyciele: Paulina Matysiak-Czaja i Dariusz Czaja.

Podczas koncertu zebrano ponad 5 tysięcy złotych, a w trakcie zbiórek w głogowskich szkołach, ponad 18 tysięcy, co w zupełności wystarczy na zakup nowego wózka dla młodej wokalistki Studia Talentów. Akcja była też okazją do zbiórki paczek świątecznych dla osób bezdomnych, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi. Zebrano ponad 200 paczek.

(Fot. Piotr Gajek)

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca