Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

godło

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

W dniu 13 grudnia br. w PWSZ w Głogowie odbędzie się konferencja pt. “Możliwości współczesnej metrologii przemysłowej w oparciu o nowoczesne rozwiązania firmy Mahr i MicroVU”, organizowana we współpracy z PHU Faktor.

Organizatorzy kierują zaproszenie do udziału w konferencji do: wicedyrektorów odpowiedzialnych za kształcenie zawodowe i nauczycieli przedmiotów zawodowych mechanicznych; pracodawców, inżynierów, pracowników kontroli jakości, utrzymania ruchu  i narzędziowni; studentów, uczniów szkół technicznych.

Szczegółowy program konferencji jest dostępny na stornie PWSZ w Głogowie. Do dyspozycji uczestników będą następujące przyrządy:

  • optyczny cyfrowy system pomiarowy 2D/3D Vertex firmy MicroVu,
  • wysokościomierz 2D CLM817 firmy Mahr,
  • proste i zaawansowane przyrządy do pomiaru chropowatości firmy Mahr,
  • ręczne  przyrządy pomiarowe (suwmiarki, mikrometry, czujniki),
  • uniwersalny przyrząd pomiarowy Multimar firmy Mahr  ze szczególnym uwzględnieniem możliwości bezprzewodowego przesyłu danych w celu archiwizacji i dalszej obróbki.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca