Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu
Komunikat Starosty Głogowskiego do uczniów klas ósmych szkół podstawowych:
“Drodzy Uczniowie klas ósmych!
Zbliża się czas podejmowania ważnych dla Was decyzji życiowych związanych z wyborem dalszej drogi edukacyjnej i planowaniem kariery zawodowej. Decyzja o wyborze szkoły ponadpodstawowej musi być bardzo dobrze przemyślana i podjęta rozważnie, gdyż jej konsekwencje będą miały znaczący wpływ na Waszą przyszłość.
Jest to dla nas bardzo ważne, dlatego poprzez zapewnienie jak najlepszych warunków nauki i pracy bardzo dbamy o to, aby nasze placówki oświatowe spełniały wszelkie standardy. W naszych jednostkach naucza doskonale wykwalifikowana kadra pedagogiczna, a pomieszczenia dydaktyczne są nieustannie modernizowane i doposażane w pomoce naukowe ze środków własnych i pozyskiwanych w ramach funduszy unijnych.
Drodzy Uczniowie, życzę Wam wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów oraz ukończenia szkoły z satysfakcjonującymi wynikami końcowymi. Wyrażam nadzieję, że nowy rok szkolny będzie dla Was początkiem drogi ku wymarzonej przyszłości.”
A na profilu FB Powiatu Głogowskiego można zapoznać się z nowym Informatorem Edukacyjnym Powiatu Głogowskiego na rok szkolny 2020/2021.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca