Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

W dniu 7 marca br. w  Głogowskim Centrum Edukacji Zawodowej odbyły się dwa pokazy firmy Hitachi, której przedstawiciele zaprezentowali uczniom najnowsze elektronarzędzia oraz technologie wdrażane przez firmę.

Na początku obu spotkań przedstawiciele firmy zaprezentowali najnowsze technologie, wdrażane przez firmę Hitachi a następnie uczniowie mieli okazję zobaczyć  przedstawione wcześniej maszyny w działaniu, przekonując się jak nowe technologie sprawdzają się w praktyce. Były to dla ich uczestników zdecydowanie ciekawe zajęcia.

Przedstawiciele firmy zapewniali, że sprzęt Hitachi charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi i niezawodnością. A my zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z obu pokazów. (Fot. D.Czaja)

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca