Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

godło

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

W piątek 11 stycznia o godzinie 16.30 w bibliotece PWSZ w Głogowie odbędzie się spotkanie promocyjne książki o Jerzym Bogusławie Sadowskim.

Mimo, że w 2003 roku odszedł na zawsze, do dziś pozostaje we wspomnieniach wielu osób. Stąd też na łamach książki znajdziemy m.in. wspomnienia dwudziestu osób, których życiowy los zetknął z Jerzym Bogusławem Sadowskim. Podczas spotkania publikacja będzie rozprowadzana nieodpłatnie. Wspomnienia zebrał i zredagował nauczyciel Głogowskiego Centrum Edukacji Zawodowej – Dariusz Czaja.

Jerzy Bogusław Sadowski był uczestnikiem Powstania Warszawskiego, budowniczym głogowskiego mostu kolejowego oraz Huty Miedzi „Głogów”. Pełnił funkcję prezesa Towarzystwa Ziemi Głogowskiej, napisał liczne publikacje o Głogowie. Otrzymał również tytuł Honorowego Obywatela naszego miasta.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca