Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu
Od dziś startuje III edycja konkursu „Kalendarz adwentowy naMIEDZI”. Konkurs potrwa od 1 do 23 grudnia. Każdego dnia w aplikacji pojawi się jedno pytanie związane z atrakcjami turystycznymi regionu. Każde pytanie będzie widoczne tylko przez 24 godziny. Aby mieć szansę na nagrody, należy odpowiedzieć na wszystkie pytania. 20 laureatów zostanie wyłonionych 4 stycznia 2023 r. Otrzymają pakiety z gadżetami KGHM.
Odpowiedzi na wszystkie pytania należy przesyłać od 23 do 31 grudnia na e-mail: namiedzi@kghm.com wskazując przy tym swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz załączyć następujące oświadczenie:
„Akceptuję regulamin Konkursu „Moja trasa naMIEDZI” organizowanego przez KGHM Polska Miedź S.A., w tym zapoznałam/-em się z informacjami jak KGHM Polska Miedź S.A. przetwarza moje dane osobowe”.
Jeden uczestnik może zgłosić udział w konkursie tylko jeden raz. W przypadku większej ilości zgłoszeń tego samego uczestnika, pod uwagę brane będzie tylko pierwsze zgłoszenie.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca