Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

W dniu 9 października br. rozpocznie głogowska edycja regionalna XXI Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Tym razem inauguracja DFN odbędzie się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie, a wykład inauguracyjny, pt. „Polskie sukcesy i porażki gospodarcze. Kluczowe wydarzenia w gospodarce polskiej 1918-2018” wygłosi prof. Stanisław Czaja.

XXI Dolnośląski Festiwal Nauki odbywa się w tym roku , roku 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, pod hasłem „1918-2018”. W czasie trzydniowego wydarzenia odbędzie się około 200 różnorodnych spotkań – wykładów, pokazów, wystaw, laboratoriów, konkursów, warsztatów. Organizatorami Festiwalu, oprócz PWSZ w Głogowie, są wszystkie szkoły średnie i większość podstawowych, instytucje kultury, stowarzyszenia i spółki miejskie. Głównym sponsorem  XXI DFN w Głogowie jest firma VECTRA.

W bieżącym roku odbędzie się już 8. głogowska edycja DFN. W 2017 r. wzięło w nim udział ponad 8000 mieszkańców Głogowa i regionu. Wszelkie dane wraz z wykazem zajęć można znaleźć tutaj: http://pwsz.glogow.pl/dolnoslaski-festiwal-nauki-2018.html

 

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca