Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

godło

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

W piątkowe popołudnie 11 stycznia bibliotece PWSZ zaprezentowana została publikacja pt.„Warszawiak z urodzenia, głogowianin z wyboru – Jerzy Bogusław Sadowski we wspomnieniach rodziny i przyjaciół”. Książkę, wraz z dwudziestoma osobami, wspominającymi na jej łamach tę wyjątkową postać, Honorowego Obywatela Głogowa – opracował i zredagował Dariusz Czaja.

Warto zauważyć, iż wśród wspominających Jerzego Sadowskiego jest m.in. trzech prezydentów Głogowa – Jacek Zieliński, Zbigniew Rybka i Rafael Rokaszewicz – na których podejście dotyczące postrzegania dziejów Głogowa bohater książki miał ogromny wpływ. Na łamach książki znajduje się również wspomnienie przekazane przez nauczyciela GCEZ – Pawła Łachowskiego, który współpracował w latach dziewięćdziesiątych z Jerzym Bogusławem Sadowskim. (Fot. Piotr Gajek)

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca