Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Za nami kolejna, dziesiąta już edycja Głogowskich Dni Nauki i Sztuki, organizowanych przez głogowską PWSZ.

W czwartek, 9 marca uczniowie z całego regionu wzięli udział w Powiatowym Dyktandzie z Języka Angielskiego pod patronatem Starosty Głogowskiego, a w piątek, 10 marca odbyły się liczne zajęcia z różnorodnych dziedzin nauki i sztuki oraz konkursy, w tym konkurs z języka niemieckiego. O tym, że propozycje PWSZ były ciekawe z pewnością świadczą liczby oraz opinie uczestników. W warsztatach, laboratoriach, pokazach i wykładach wzięło udział ponad 700 osób, a w konkursach językowych ok. 250 osób.

Uczniowie uczęszczający na zajęcia praktyczne do GCEZ mieli okazję ujrzeć „ludzką twarz” chemii, fizyki, matematyki czy informatyki. Wykładowcy Instytutu Politechnicznego dali uczestnikom laboratoriów możliwość samodzielnego eksperymentowania, a studenci Koła Robotyków pokazali, jak stworzyć pojazd sterowany i zaprezentowali możliwości robotów. (Fot. PWSZ w Głogowie)

 

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca