Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

godło

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Zbliża się termin, do którego można składać prace w konkursie „Moja najciekawsza praktyka”. W związku z problemami technicznymi organizatorów, zwracają się oni z prośbą o ich ponowne przesłanie na adres e-mail: klastry@lsse.eu.

Konkurs ma na celu promowanie dobrych praktyk. Praca konkursowa obejmuje prezentację lub kilkuminutowy film przedstawiający praktykę zawodową.

Termin nadsyłania prac upływa 30 czerwca br. Rozstrzygnięcie konkursu we wrześniu. Przewidziane ciekawe nagrody. Szczegółowe informacje o konkursie dostępne pod adresem: https://lsse.eu/zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie-moja-najciekawsza-praktyka/

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca