Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

godło

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

W GCEZ można obejrzeć mini-wystawę widoków dawnego Głogowa autorstwa Hansa Joachima Gatzki. Zdjęcia prezentowane są w jednej z gablot korytarza placówki.

Hans Joachim Gatzka (1922-2014) był malarzem i rysownikiem. Urodził się w przedwojennym Głogowie. Jego dzieła zamieszczane są do dziś, w wydawanym od 1954 roku w Niemczech, miesięczniku pod tytułem „Neuer Glogauer Anzeiger”, którego wydawcą jest stowarzyszenie Glogauer Heimatbund, zrzeszające dawnych niemieckich mieszkańców Głogowa i ich potomków, skupionych po drugiej wojnie światowej w Hanowerze w Niemczech.

Jedyna profesjonalna wystawa jego prac w Głogowie pt. „Glogau, wie es war – Głogów, jakim był” miała miejsce we wrześniu 2008 roku w głogowskim muzeum. Wówczas wystawiono łącznie około 20 jego prac, a Gatzka uczestniczył w jej wernisażu.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca