Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Młodzieżowy Sejmik Województwa Dolnośląskiego wyszedł do młodych mieszkańców regionu z zapytaniem: Czy przynależność do miejsca lub społeczności może być ważną częścią naszej tożsamości?

Komisja ds. Współpracy Zagranicznej, Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego postanowiła to sprawdzić. Stworzyli również ankietę “Czy jestem Dolnoślązakiem?”, której celem jest sprawdzenie poczucia tożsamości dolnośląskiej oraz kultury i dziedzictwa Dolnego Śląska wśród młodych osób.

Wasze zaangażowanie pomoże im opracować dalszą strategię działania i przyczyniać się do większej promocji naszego regionu. Ankieta przeznaczona jest dla osób od 13 do 30 roku życia.

W ich imieniu zachęcamy do udziału w ankiecie! https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=uFFAe1Ma9UCHjdo7WmsKN067yohDbOhNoeMrct1Rh5ZUOUtCN1k4VjUzME5VU1RBUFhDOENGNkVYOCQlQCN0PWcu&fbclid=IwAR21qZCJ3r9V3NoFlnslHNEwcaUQyGdgdLWfXfKzsGyxBfeqF1ysFlcC8U8

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca