Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

godło

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

3 listopada br. w Miejskim Ośrodku Kultury, odbyła się konferencja dla młodzieży głogowskich szkół ponadgimnazjalnych, dotycząca handlu ludźmi i niewolniczej pracy, oraz przeciwdziałaniu tym procederom. Było to już trzecie spotkanie w bieżącym roku szkolnym, dotyczące zagrożeń, jakie mogą dotknąć młodzież we współczesnym świecie. W spotkaniu uczestniczyli również uczniowie Głogowskiego Centrum Edukacji Zawodowej.

Spotkanie prowadzone było przez: Irenę de Ruig – Polkę pracującą w holenderskiej Policji i zajmującą się wykrywaniem i zwalczaniem procederu handlu ludźmi, oraz Hannę Mongart z holenderskiej organizacji FairWork, zajmującej się ratowaniem osób poszkodowanych przez pracodawców na terenie Holandii.

Konferencja odbyła się w ramach III edycji sympozjum naukowo – szkoleniowego “Edukacja dla bezpieczeństwa” a jej organizatorami byli: Starostwo Powiatowe, PWSZ oraz Komenda Powiatowa Policji w Głogowie.

A na fotografii Iwony Krasickiej z radia Elka Głogów – Irena de Ruig z holenderskiej Policji – podczas wykładu.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca