Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

godło

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu
Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A wraz z partnerami zaprasza do udziału w konkursie „Mój pierwszy biznes”. “Jesteś kreatywny?Chcesz sprawdzić się w planowaniu biznesu? Masz niekonwencjonalne pomysły? Marzysz o tym, żeby w przyszłości zostać swoim szefem? Napisz swój pierwszy biznesplan. Nasi eksperci ocenią nadesłane prace i zaproszą Cię do Finału Konkursu, gdzie przedstawisz swój pomysł przedstawicielom edukacji i biznesu. Na autorów najlepszych bizesplanów czekają nagrody o wartości: 2000 zł, 1000 zł oraz 500 zł. Na prace czekamy do 10 maja pod adresem email: klastry@lsse.eu”. Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie konkursu na stronie internetowej www.lsse.eu. 

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca