Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

godło

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Od kilku już lat Studio Talentów MOK wraz z Radiem Elka inicjuje wydarzenia artystyczne – koncerty i akcje o charakterze charytatywnym na rzecz potrzebujących głogowian.

Pierwszym z nich był koncert Kolęda z Gwiazdą (2012) na rzecz podopiecznych Domu Samotnej Matki w Głogowie. Przez lata formuła pomagania i uwrażliwiania przez kulturę, pozwoliła wesprzeć m.in. Oliwiera Przybka, Maję Kusy, śp. Amelkę Brzezińską, Tomka Sęka. Poszczególne edycje koncertów pod hasłem “KOLĘDY DLA…” pozwoliły pozyskać do współpracy, dzięki wielu ludziom dobrej woli Prezydenta Miasta Głogowa i Starostę Powiatu Głogowskiego, jak i rodziców dzieci uczestniczących w zajęciach sekcyjnych MOK, głogowskich urzędników, dziennikarzy, sportowców, kibiców, jak również młodych wolontariuszy.

Do obecnej edycji “KOLĘDY DLA ZUZI 2018” odbywającej się pod patronatem Prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza oraz Starosty Głogowskiego Jarosława Dudkowiaka powołani zostali dyrektorzy i nauczyciele głogowskich szkół i przedszkoli. Koncert wieńczący akcję planowany jest na 19.12.2018, poprzedzą go warsztaty wokalne z udziałem przedstawicieli grona pedagogicznego oraz zbiórka publiczna na rzecz beneficjenta akcji – 14-letniej Zuzanny Oziębała, dziewczynki z przepukliną oponowo-rdzeniową. Tegoroczna akcja ma na celu zbiórkę pieniędzy na zakup nowego wózka inwalidzkiego dla dorastającej nastolatki.

Miło nam poinformować, że wśród wykonujących kolędy podczas koncertu będą również przedstawiciele Głogowskiego Centrum Edukacji Zawodowej w Głogowie.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca