Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

godło

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie i Miejska Strefa Biznesu w Głogowie, przy współpracy z Gminą Miejską w Głogowie oraz Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy zapraszają na Głogowskie Targi Pracy.

Targi odbędą się w dniu 2 kwietnia 2019 r. w godz. od 10:00 do 14:00 Hali Widowiskowo – Sportowej w Głogowie, przy ul. Wita Stwosza. Na targach zaprezentuje się 14 zakładów pracy, które zadeklarowało ponad 200 nowych stanowisk pracy. Ponadto organizatorzy zaplanowali warsztaty dla uczestników targów pod nazwą “Jak dobrze się sprzedać na rozmowie o pracę” Warsztaty odbędą się w godz. 11:30; 12:30 i 13:30. Oprócz warsztatów odbędą się również prezentacje szczegółowe następujących firm:

  • 11:30 PSS SPOŁEM
  • 12:15 LIGUM POL  SP. Z O. O.
  • 12:45 SITECH Sp. z o.o. oddział Głogów
  • 13:15 ARRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca