Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

godło

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Już w najbliższą niedziele odbędzie się II rajd rowerowy “Odjazdowy Bibliotekarz” organizowany przez PWSZ w Głogowie.

Start – dziedziniec Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, dnia 11 czerwca, o godz. 11.00. Meta – Dendrofarma w Dalkowie, gdzie na uczestników będą czekać liczne atrakcje: ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursy sportowe i czytelnicze z nagrodami, gry i zabawy dla dzieci, dmuchańce-skakańce, malowanie twarzy, Tygrysek Chrobrego Głogów. Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez sponsorów: Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Głogowie, Gminę Miejską Głogów, Chrobrego Głogów, Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz New Technology Group, Gruca, MTB-Heron, mSport, Anima Danza.

Udział w rajdzie jest całkowicie bezpłatny. Nie trzeba wcześniej deklarować swojego uczestnictwa. Zgłoszenia osób, które chcą skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia na czas trwania rajdu są przyjmowane do dnia 8 czerwca br. w Bibliotece PWSZ w Głogowie, e-mailowo: s.mysliwiec@pwsz.glogow.pl lub pod numerami tel. 76 832 04 24, 76 832 04 23.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca