Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Towarzystwo Ziemi Głogowskiej organizuje wykład pt. „Szlaki komunikacyjne i wodne na ziemi głogowskiej”, który przeprowadzi nauczyciel Głogowskiego Centrum Edukacji Zawodowej w Głogowie – Paweł Łachowski.

Każdy mieszkaniec Głogowa i okolic wie, że temat dróg wpływa na jego codzienne życie. Szczególnie gdy w piątkowe popołudnie stoi w długich korkach na terenie miasta lub w niedzielny wieczór w jeszcze dłuższych z kierunku Wschowy oraz Sławy. Jak te sprawy wyglądały w poprzednich wiekach? Którędy docierano do Głogowa na przestrzeni kilku stuleci? Dlaczego jedna z ulic nosi dość nietypową nazwę Brama Brzostowska? Na te i wiele więcej zagadnień postara się odpowiedzieć w swojej prelekcji Paweł Łachowski z Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Wykład odbędzie się w czwartek, 24 maja br. godzinie 18.00 w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Zamku Książąt Głogowskich.

Wstęp wolny!

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca