Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu
Ruszyła platforma kosmiczna KGHM. Od teraz uczniowie mogą dołączyć do gry i zdobywać ciekawe nagrody a szczegóły w linku na samym dole.
KGHM od początków swojego istnienia angażuje się we współpracę z lokalnymi szkołami kształcącymi w zawodach istotnych z perspektywy zatrudnienia w tej organizacji. Od 2018 roku współpracy tej nadano ramy w postaci programu „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM-kluczowy partner w kształceniu zawodowym”, podpisując listy intencyjne z organami prowadzącymi szkoły z powiatów: legnickiego, bolesławieckiego, lubińskiego, głogowskiego oraz polkowickiego. W roku szkolnym 2020/2021 w klasach patronackich 9 szkół Zagłębia Miedziowego kształci się ponad 1900 uczniów, zarówno techników jak i szkół branżowych I stopnia.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca