Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Wczoraj, w bibliotece PWSZ miejscy radni czytali przedszkolakom legendy średniowiecznego Głogowa. Wydarzenie to odbywało się w ramach „Tygodnia Bibliotek” – ogólnopolskiej akcji promowania czytelnictwa.

Dzieci wysłuchały opowieści o księżnej Salomei i gołębiu, który zadecydował, gdzie powstanie kolegiata oraz o alchemiku Piotrze w czasach księcia Jana Szalonego. Pomysłodawcą spotkania był nauczyciel GCEZ – Dariusz Czaja a gościem specjalnym był Antoni Bok – który opracował część legend głogowskich.

W przerwie między prezentacją legend, przedszkolaki wzięły udział w; przygotowanych przez panie bibliotekarki z biblioteki PWSZ; grach i zabawach, powiązanych tematycznie z prezentowanymi przez radnych opowieściami.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca