Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

godło

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Tegoroczna edycja Dolnośląskiego Festiwalu Nauki odbędzie się pod hasłem “Nauka porusza!” a hasło nawiązuje do Roku Mikołaja Kopernika i tematy z tym związane będą motywem przewodnim 26. edycji DFN.

Sesja główna odbędzie się tradycyjnie we Wrocławiu i rozpocznie się już 16 września. Natomiast edycje regionalne odbędą się w kilku miastach w województwie, w tym tradycyjnie w Głogowie. Festiwal współorganizowany jest przez wyższe uczelnie Wrocławia, instytuty Polskiej Akademii Nauk oraz środowiska pozauczelniane. Impreza adresowana jest głównie do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz do wszystkich interesujących się nauką, kulturą, sztuką, ciekawymi zjawiskami otaczającego nas świata.

Edycja głogowska Festiwalu trwać będzie w dniach 2-4 października br. Tutaj jej program: https://www.festiwal.wroc.pl/spis-tresci/?panel_tematyczny=G%C5%82og%C3%B3w 

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca