Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

W dniach 9pwsz-10 marca br. na PWSZ w Głogowie odbędą się X Głogowskie Dni Nauki i Sztuki. Tegoroczna edycja wydarzenia obejmuje różnorodne formy. Organizatorzy przygotowali liczne gry i konkursy, warsztaty, laboratoria, wykłady, pokazy oraz prezentacje z różnych dziedzin nauki i sztuki.

Po raz pierwszy odbędzie się Międzyszkolny Turniej „League of Legends” a także konkurs z języka niemieckiego, natomiast Powiatowe Dyktando z Języka Angielskiego odbędzie się pod patronatem Starosty Głogowskiego. Planowane są również wyścigi robotów.

W czasie DNiSz planuje nas odwiedzić kilkuset uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Głogowa, Chocianowa, Nowej Soli czy Grębocic.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca