Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie. Jak co roku, wiosną uczelnia zaprasza uczniów na Dni Otwarte uczelni pn. Głogowskie Dni Nauki i Sztuki. W tym roku odbędą się one w dniach 5 oraz 11 i 12 kwietnia i będzie to już 12. edycja tego cyklicznego wydarzenia. 

Na odwiedzających uczelnię czeka bardzo wiele interesujących form bliższych spotkań z różnymi dziedzinami nauki i sztuki – warsztaty, doświadczenia, laboratoria, wykłady, pokazy, prezentacje i wystawy. Organizatorzy tradycyjnie zapraszają do udziału w konkursach i turnieju. Przygotowanych zostało kilkadziesiąt różnorodnych propozycji. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej głogowskiej PWSZ lub na plakacie poniżej.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca