Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Do głogowskich i nie tylko szkół powraca akcja „Chrobry w Twojej szkole”. W poszczególnych szkołach Chrobry będzie miał swoją tablicę, o którą będą dbać chętni do tego uczniowie. Specjalna grupa wolontariacka przy klubie zaangażowana w zadanie otrzyma sporo przywilejów. W tym momencie MZKS Chrobry Głogów poszukuje opiekunów do tablic w kilku głogowskich szkołach średnich, w tym w Głogowskim Centrum Edukacji Zawodowej w Głogowie.

Zainteresowanych uczniów klub prosi o kontakt poprzez klubowy profil FB lub na maila: klub@chrobry-glogow.pl. Jedna szkoła – jedna lub dwie osoby, które będą odpowiedzialne za tablicę ChG, jej stan, zawartość w niej oraz aktualizację w meczowe plakaty. W zamian klub wszystkim zaangażowanym w projekt osobom zapewni darmowe wejście na stadion, raz w miesiącu bilet do kina od partnera akcji – Cinema 3D, bonusy od innych partnerów Chrobrego oraz, w przypadku takiej chęci, specjalną umowę „wolontariacką”, która udokumentuje zdobyte doświadczenia i przyda się w najbliższej przyszłości.

Wszelkie informacje można znaleźć tutaj:http://www.chrobry-glogow.pl/news,10088-rusza-na-nowo-chrobry-w-twojej-szkole.html

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca