Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

godło

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

W imieniu organizatorów zapraszamy na Dni Świętego Mikołaja pełne przysmaków, atrakcji i Food Trucków. Podczas Jarmarku Św. Mikołaja będzie się można wybrać w kulinarną podróż dookoła świata.

W specjalnie wydzielonej strefie Food Truck będzie można spróbować nowojorskiego Pastrami, pachnących cynamonem hiszpańskich Churrosów czy węgierskich kurtoszy. Będzie też klasyka w postaci burgerów amerykańskich z renomowanego warszawskiego Food Trucka- Americana i szarpane mięso z poznańskiego food trucka BurczyBuła. Dla miłośników kuchni orientalnej dostępne będą azjatyckie pierożki na parze w wersji tybetańskiej, wietnamskiej, chińskiej i koreańskiej z food trucka Jiao’ Zi. Ponadto Frytki Świata- z grubą belgijską frytą oraz frytkami z batatów czy pysznymi prażynkami.

Szczegółowy program na plakacie.

Organizatorzy: Prezydent Miasta Głogowa, Gmina Miejska Głogów, Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie, Miejskie Centrum Wspierania Rodziny, Smaki Świata Street Food, MZKS Chrobry Głogów.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca