Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

godło

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Instytut Politechniczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie zaprasza na kolejne seminarium, które odbędzie się 12 grudnia br. w auli 012 (budynek B PWSZ w Głogowie). Spotkanie dla uczniów szkół technicznych odbędzie się o godzinie 12.00.

Seminarium organizowane jest pod nazwą Przemysł 4.0 według firmy Multiprojekt Automatyka. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami firmy, innowacyjnymi wizualizacjami, czy zastosowaniami zaprezentowanych rozwiązań.

Organizatorami seminarium są: Instytut Politechniczny PWSZ w Głogowie, Multiprojekt, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników  Mechaników Polskich oraz Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca