Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

W głogowskich szkołach średnich zorganizowano cykl spotkań dla młodych kierowców oraz kandydatów na prawo jazdy. W ich trakcie dr inż. Władysław Drozd wyjaśnił, na co należy uważać na głogowskich skrzyżowaniach i rondach.

Dr inż. Władysław Drozd jest autorem wielu opracowań na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przez wiele lat był egzaminatorem oraz Prezesem Krajowego Towarzystwa Egzaminatorów. Pracował również jako biegły sądowy przy sprawach związanych z wypadkami. Człowiek z ogromnym doświadczeniem jako kierowca i egzaminator postawił sobie za cel edukowanie polskich kierowców, aby na drogach było coraz bezpieczniej.

Młodzież z głogowskich szkół średnich otrzymała w trakcie spotkań również folder o niebezpiecznych skrzyżowaniach w Głogowie.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca