Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Już w najbliższą sobotę, 14 września o godz. 14.00 w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Głogowie będziemy obchodzić Jubileusz 40-lecia pomnika Dzieci Głogowskich.

W tym dniu odbędzie się prezentacja najnowszej publikacji nauczyciela GCKZ – Dariusza Czai pt. „Pomnik Dzieci Głogowskich”. Jej promocję poprzedzi wernisaż okolicznościowej wystawy muzealnej pt. „40 lat minęło… Historia Pomnika Dzieci Głogowskich”. Wernisaż połączony będzie z wykładem zatytułowanym „Pomnik Dzieci Głogowskich – symbol powojennego Głogowa”, który wygłosi autorka wystawy – Renata Matysiak z działu historycznego MAH.

 

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca