Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

godło

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Uczniowie Głogowskiego Centrum Edukacji Zawodowej uczestniczyli 30 września br. w inauguracji głogowskiej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, która odbyła się w Zespole Szkół Ekonomicznych.

W Głogowie impreza ta organizowana jest już po raz piąty, a „Światło Nauki” – jest jej tegorocznym hasłem. Jednym z głównych punktów inauguracji była wystawa przygotowana przez Hutę Miedzi Głogów. Obok przedstawiania procesu technologicznego tworzenia czystej miedzi do obejrzenia był również okazały asortyment odzieży ochronnej, używanej przez pracowników głogowskiej huty.

Zgromadzeni słuchacze mieli też okazję wysłuchać wykładu prof. Stanisława Beresia z Uniwersytetu Wrocławskiego, który opowiadał o Stanisławie Lemie i jego dziełach. A na fotografii koordynator głogowskiej edycji Festiwalu – Urszula Zięba z PWSZ w Głogowie podczas uroczystego otwarcia imprezy.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca