Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

Wrzesień jest miesiącem, w którym uczniowie klas pierwszych mają możliwość poznać swoją nową placówkę, w której odbywać będą zajęcia praktyczne.

Jednym z głównych założeń skierowanych do nowych uczniów, jest przeszkolenie ich z zakresu funkcjonowania platformy edukacyjnej „Fronter” działającej  w Głogowskim Centrum Edukacji Zawodowej już od kilku lat w ramach projektu „Dolnośląska e-szkoła”.

Projekt ten jest innowacyjnym założeniem, którego głównym celem jest stworzenie wirtualnej szkoły. Internetowa platforma edukacyjna umożliwia sprawną komunikację pomiędzy uczniami i nauczycielami przez cały okres kształcenia. Projekt „Dolnośląska e-szkoła” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca