Ochrona danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Czytaj więcej →

KLAUZULA INFORMACYJNA

Czytaj więcej →

Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku szkolnego

2023-2024

Zobacz →

Recykling pojazdów
Archiwa

godło

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu

W jednej z gablot GCKZ można obejrzeć galerię zdjęć przedstawiających najstarszy głogowski zabytek sakralny – kolegiatę.

Zdjęcia są pokłosiem konkursu fotograficznego, ogłoszonego przez Towarzystwo Ziemi Głogowskiej i parafię kolegiacką pt. “Głogowskie Zabytki – Kolegiata”. Wybrane przez jury konkursowe ujęcia znalazły się również w kalendarzu o kolegiacie, wydanym na 2020 rok, mającym na celu promować kolegiatę i jej dzieje. Wystawa i kalendarz są częścią obchodów 900-lecia powołania z inicjatywy księcia Kapituły Kolegiackiej w Głogowie.

A obecnie w GCKZ zamieszczono część pokonkursowych zdjęć, które w okresie świąteczno-noworocznym widniały na okolicznościowej wystawie w tej prawobrzeżnej głogowskiej świątyni.

 

 

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca